Kilka słów przed długim weekendem… m.in. o KSeF

a blue street sign with a tree in the background
7 czerwca 2023
Dzień dobry,
 
jesteśmy świeżo po szkoleniu z zakresu Krajowego Systemu e-Faktur… 🤨 Najważniejsze informacja? – Od lipca 2024 r. wszyscy podatnicy VAT będą zobowiązani do wystawiania faktur poprzez KSeF.
 
Wprawdzie to dopiero za rok, ale trzymamy rękę na pulsie i już po wakacjach zaczniemy testować to rozwiązanie. Dzięki temu, gdy obowiązek wejdzie w życie, będziemy gotowi – również do tego, by pomagać Państwu.😎
 
Z tematów przyjemniejszych…
Cały nasz zespół zaczyna jutro dłuuuugi weekend – w piątek, 9 czerwca, nasze biuro będzie nieczynne. Tak się składa, że tego dnia wypada Dzień Księgowego 👩🏾‍💻– zamierzamy więc świętować i odpoczywać.⛱️🏝️🍹🥳
 
Zawsze przy tej okazji zaczynam rozmyślać 🤔na temat tego, jak wyglądałoby moje życie, gdybym nie wybrała obecnej drogi zawodowej, a posłuchała rad mojej Mamy i została fryzjerką 💇🏽‍♀️lub nauczycielką… 30 lat temu to właśnie te zawody wydawały się być najlepszym możliwym wyborem. Jednak zrobiłam po swojemu i zgodnie ze swoją naturą, poszłam pod prąd. Czas pokazał, że wybrałam dobrze, bo pomimo tego, że dużo pracuję, to nie czuję się 'umęczona’ pracą, a to przez to, że naprawdę lubię to, co robię i jestem dumna z tego, że jestem niezależna. 
 
Korzystając z okazji, chcę serdecznie podziękować 🙏🏽mojemu zespołowi – za to jakimi są ludźmi i jak pracują. Oczywiście zdarzają się wpadki 😏i momenty ogromnego stresu 🤯😱, ale zawsze razem rozwiązujemy problemy 🤝i wspólnymi siłami 💪🏾gasimy kolejne pożary. Każda taka sytuacja wyłącznie nas umacnia i sprawia, że nasz zespół jest jeszcze bardziej zgrany. Niejednokrotnie przekonałam się, że mogę polegać na moim zespole… Wierzę, że oni również wiedzą o tym, że zawsze mogą polegać na mnie.
 
Chcę również podziękować każdemu z Państwa, bo to dzięki Wam możemy się rozwijać. Wasze zaufanie i partnerskie podejście do współpracy sprawia, że chce nam się pracować i szukać najlepszych możliwych rozwiązań w każdej, nawet bardzo trudnej sytuacji.
 
Dziękuję 💜
 
9 czerwca to również Dzień Przyjaciela. Zwykło się mówić, że przyjaciel jest rodziną, którą sami sobie wybieramy. Jest w tym sporo prawdy, bo to właśnie z przyjacielem często dzielimy się zarówno tym, co najtrudniejsze, jak i najpiękniejsze. Jeżeli macie Państwo to szczęście i u Waszego boku jest przyjaciel – znajdźcie w piątek chwilę na to, żeby zadzwonić lub się spotkać i podziękować mu za to, że jest. Ja tak zrobię 💕. Warto pielęgnować relacje z innymi ludźmi, szczególnie w obecnych czasach, gdy coraz mocniej oddalamy się od siebie i zapominamy o tym, że człowiek potrzebuje drugiego człowieka.
 
 
Pozdrawiam serdecznie ☀️
Roma Kamrowska
Twoje życie staje się lepszym, tylko gdy Ty stajesz się lepszym”

Projekt współfinansowany ze środków EFER w ramach RPO WP na lata 2014-2020, umowa o powierzenie grantu nr, UDG-SPE.04.2023/057, kwota uzyskanego dofinansowania: 39.300,00 zł.