Korzyści z naszej współpracy z KRD

23 września 2022

Dzień dobry,

w związku z sytuacją, jaka się przydarzyła jednemu z Państwa, postanowiliśmy podpisać umowę o stałej współpracy z KRD (Krajowym Rejestrem Długów).

Dzięki niej każdy z naszych klientów może za naszym pośrednictwem  trzy razy w miesiącu sprawdzić, czy w KRD nie pojawiły się jakieś wpisy na jego temat lub na temat Jego klientów. Każde kolejne sprawdzenie kosztuje 10 zł netto. W naszym zespole osobą odpowiedzialną za weryfikację jest Pani Małgorzata Zakrzewska – malgorzata.zakrzewska@biurokamrowska.pl. W przypadku chęci sprawdzenia „co w KRD piszczy” – proszę o kontakt na podany adres e-mail.

Korzystając z okazji, przypominam o konieczności wykorzystania przez pracowników zaległych⛱ urlopów do 30 września. Pozostał tylko tydzień.

Choć jesień🍁 przyszła do nas w tym roku znacznie wcześniej, to od dziś jest już z nami oficjalnie. Przyniosła z sobą dość wymagającą🍂 pogodę i przeziębienia (również u nas w biurze). Żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się najróżniejszych chorób, zawsze apeluję o to, żeby chorzy zostawali w domu. Polecam wszystkim takie podejście, ponieważ w ten sposób unikamy sytuacji, w której w jednej chwili pół zespołu jest wyłączona z pracy.

A skoro o jesieni i przeziębieniach mowa, to wspomnę, że już w najbliższą niedzielę i poniedziałek przypada Dzień Farmaceuty i Aptekarza. W związku z czym zachęcam do tego, żeby przy okazji wizyty w ulubionej aptece obdarzyć farmaceutę miłym słowem – zwłaszcza jeśli jest nam na co dzień bardzo pomocny.

Wszystko wskazuje na to, że nadchodzący weekend będzie ☀️słoneczny. Wszystkich, którzy są zdrowi i czują się na siłach zachęcam do spacerów i wizyty w lesie – jest duża szansa na dobre grzybobranie 🙂 Proszę tylko pamiętać o tym, że zawsze zbieramy grzyby, których jesteśmy w 🍄 100% pewni. Ja, z racji lęku przed 🕷pająkami, wybiorę spacer zamiast grzybobrania i będę liczyć na to, że tato podzieli się ze mną 🫣 swoimi zbiorami.

Pozdrawiam serdecznie

Roma Kamrowska

Twoje życie staje się lepszym, tylko gdy Ty stajesz się lepszym”

Projekt współfinansowany ze środków EFER w ramach RPO WP na lata 2014-2020, umowa o powierzenie grantu nr, UDG-SPE.04.2023/057, kwota uzyskanego dofinansowania: 39.300,00 zł.