Wesołych Świąt Wielkanocnych!

easter, easter bunny, egg
29 marca 2024

Dzień dobry🌷,

gdy Wielkanoc🐣 tuż-tuż, a wiosna rozgościła się na dobre, chcę przekazać Państwu garść najlepszych życzeń. Niech promienie słońca przynoszą nową nadzieję, a rozwijające się pąki symbolizują nowy początek.

Oby Wielkanoc przyniosła Państwu dużo spokoju, radości i miłych wzruszeń, które staną się wspomnieniami, do których będziecie wracać z ochotą. Niech świąteczne śniadanie obfituje nie tylko w pyszne potrawy, lecz także w głębokie rozmowy i głośny śmiech, który będzie się niósł echem po domu.

A gdy przyjdzie wieczór i będziecie mieć ochotę na seans filmowy, który skłoni Was do refleksji, gorąco polecam dwie pozycje, które miałam okazję ostatnio obejrzeć. Pierwsza to „Le Mans ’66” – pasjonująca opowieść o dążeniu do sukcesu, pasji i wytrwałości. Przypomina, że to droga do celu, a nie sam cel, przynosi nam największą radość i satysfakcję. No i oczywiście szybkie😎 samochody i tory wyścigowe 😉

Druga to „Strefa interesów” – film do obejrzenia na dużym ekranie, który skłania do głębokiej refleksji nad historią oraz współczesnością. Już dawno żaden film nie zrobił na mnie takiego wrażenia🫠 i na pewno na zawsze go zapamiętam. Nie da się oddać słowami tego, jak ważna to opowieść… to trzeba zobaczyć.

Wszystko wskazuje na to, że pierwszy raz od dawna w poniedziałek wielkanocny będzie się można bezkarnie oblewać wodą! 🙂 Gorąco zachęcam do przypomnienia sobie, dzieciom i wnukom czym jest Śmigus-Dyngus… to właśnie taki wspólny, przepełniony śmiechem czas buduje wspomnienia, do których później wracamy. 🤩

Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknych Świąt

Roma Kamrowska 🌸🌺🪷

Twoje życie staje się lepszym, tylko gdy Ty stajesz się lepszym”

Projekt współfinansowany ze środków EFER w ramach RPO WP na lata 2014-2020, umowa o powierzenie grantu nr, UDG-SPE.04.2023/057, kwota uzyskanego dofinansowania: 39.300,00 zł.