Ogłoszenie o pracę – pracownik księgowy

two people shaking hands
20 grudnia 2022

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Księgowy

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie rachunkowości finansowej oraz rozliczeń podatkowych Spółki (prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, prowadzenie rejestrów zakupów i sprzedaży, sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych).
  • Sporządzanie sprawozdań, zestawień i raportów (zestawienie obrotów i sald, bilans, rachunek zysków i strat).
  • Sporządzanie dokumentów dla potrzeb okresowej sprawozdawczości statystycznej oraz przekazywanie do właściwych organów.
  • Prowadzenie spraw administracyjnych Spółki (obieg dokumentów, ochrona danych osobowych, sprawozdawczość Intrasat).

Wymagania:

  • Wykształcenie min .Średnie.
  • Wiedza w zakresie rachunkowości.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Obsługa systemów księgowych Rewizor, Gratyfikant.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie od zaraz.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Praca w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Kontakt:

Tel: 500 540 719

Mail: biuro@biurokamrowska.pl

Twoje życie staje się lepszym, tylko gdy Ty stajesz się lepszym”

Projekt współfinansowany ze środków EFER w ramach RPO WP na lata 2014-2020, umowa o powierzenie grantu nr, UDG-SPE.04.2023/057, kwota uzyskanego dofinansowania: 39.300,00 zł.